با توجه به نوسانات قیمتی، برای استعلام دقیق قیمت محصولات لطفا با کارشناسان الوند تماس حاصل نمایید.

برند آرتمن

صندلی برند آرتمن | الوند

فضای حاکم در هر محیط کاری تأثیر زیادی بر افراد حاضر در آن می‌گذارد. به عبارتی اگر صندلی و میز استاندارد باشند افراد خیلی زود دچار خستگی نمی‌شوند و بهتر می‌توانند وظایف خود را انجام دهند. چندین برند در زمینه تولید صندلی اداری در ایران فعالیت می‌کنند که یکی از بهترین و معروف‌ترین آن‌ها برند آرتمن است. شرکت آرتمن انواع مبلمان اداری را در سبک‌های مدیریتی کارمندی و کارشناسی و… تولید و عرضه می‌کند. در طراحی و ساخت هر یک از این محصولات نیز اصول ارگونومیک رعایت شده است. بنابراین مراحل تولید و فروش محصولات صندلی آرتمن به ‌صورت کاملاً حرفه‌ای صورت می‌گیرد. در ادامه مطلب ضمن معرفی محصولات ارائه‌شده توسط نمایندگی صندلی آرتمن به بررسی عوامل موثر بر قیمت صندلی آرتمن پرداخته‌ایم.

محصولات آرتمن

در ادامه محصولات الوند با برند آرتمن را خواهید دید.

محصولات این برند در حال بروزرسانی هستند

تاریخچه برند صندلی آرتمن

برند آرتمن چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت انواع مبلمان اداری صندلی انتظار صندلی مدیریتی صندلی کارمندی و… فعالیت می‌کند. وجود افراد خبره در مجموعه آرتمن باعث شده است که سبک و رویکرد جدیدی در طراحی و تولید محصولات شکل بگیرد. بنابراین تیم آرتمن از ابتدای فعالیت خود تا به امروز در صدد ایجاد یک فرهنگ‌ سازمانی جدید و تأثیرگذار بوده است. همچنین موفقیت فروش محصولات صندلی آرتمن در طول سال‌های فعالیت این برند به دلیل بهره‌گیری از سبک‌های مدرن و توجه به ارگونومی کاربران ایرانی است.

معرفی محصولات صندلی آرتمن

محصولات آرتمن به گروه‌هایی تحت عنوان صندلی مدیریتی صندلی کارشناسی و کارمندی صندلی انتظار مبلمان و… تقسیم می‌شوند. هر یک از این گروه‌ها نیز دارای چندین مدل صندلی اداری و رسمی هستند. در قسمت زیر به معرفی مهم‌ترین محصولات آرتمن پرداخته‌ایم:

  • صندلی مدیریتی آرتمن

صندلی مدیریتی آرتمن تمام خصوصیات یک صندلی مدیریتی باکیفیت و درجه‌یک را دارد. صندلی‌های مدیریتی Artman دارای پشتی سر و پایه چرخ‌دار هستند. همچنین قابلیت تولید در جنس‌های چرم و پارچه را دارند و ارتفاع آن‌ها را نیز می‌توان به‌ راحتی تنظیم کرد. در واقع تمام بخش‌های صندلی مدیریتی تولیدشده توسط آرتمن از دسته‌های آن گرفته تا چرخ‌هایش طبق اصول استاندارد روز دنیا ساخته شده‌ است؛ به همین جهت جزو صندلی‌های مدیریتی باکیفیت موجود در بازار به حساب می‌آید.

  • صندلی انتظار آرتمن

صندلی‌ انتظار یکی از خطوط تولید شرکت آرتمن را به خود اختصاص داده‌ است. برای طراحی این دست صندلی‌ها بایستی به نکات مختلفی توجه کرد. برای مثال به دلیل اینکه افراد زیادی در طول روز بر روی صندلی‌ انتظار می‌نشینند باید از فوم سرد در قسمت پشتی و نشیمن آن استفاده کرد. فوم سرد جلوی دفرمه شدن پشتی و نشیمن صندلی را می‌گیرد. این محصول با یکی از روکش‌های چرم یا پارچه و در رنگ‌های متنوع و جذابی تولید می‌شود.

  • صندلی کارشناسی و کارمندی آرتمن

یکی دیگر از خطوط تولید شرکت آرتمن مربوط به صندلی‌های کارشناسی و کارمندی می‌شود. این مدل صندلی‌ نیز در طرح‌ها، رنگ‌ها و سبک‌های بسیار متنوعی تولید می‌شود. اغلب آن‌ها نیز دارای پشتی قابل تنظیم پایه چرخ‌دار و قابلیت تنظیم ارتفاع هستند. افراد با این مکانیزم‌ها می‌توانند صندلی را با توجه به قد و شرایط خود تنظیم کنند. بنابراین صندلی‌های کارشناسی و کارمندی برند آرتمن بسیار زیبا ظریف و در عین‌ حال کاربردی هستند.

نمایندگی صندلی آرتمن

شرکت الوند نمایندگی فروش محصولات صندلی آرتمن را به ‌صورت مستقیم در اختیار دارد و این محصولات را با تضمین کیفیت و سلامت به مشتریان محترم عرضه می‌کند. در واقع برای این‌که افراد بتوانند از خدمات فروش متعارف محصولات آرتمن بهره‌مند شوند بایستی به نمایندگی صندلی آرتمن مراجعه کنند. ضمن این‌که قیمت صندلی آرتمن نیز در محدوده متعادلی قرار دارد و افراد می‌توانند هر یک از محصولات آرتمن را با بهترین قیمت از نمایندگی خریداری کنند.

قیمت صندلی آرتمن

قیمت صندلی آرتمن نسبت به بسیاری از برندهای ایرانی مناسب‌تر است. شرکت آرتمن محصولات خود را با مواد اولیه باکیفیتی تولید کرده و با اتخاذ سیاست‌هایی آن‌ها را با قیمت متعادلی راهی بازار می‌کند. ضمناً عوامل مختلفی بر قیمت فروش محصولات صندلی آرتمن تأثیر می‌گذارند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به افزایش بهای ارز و رشد بی‌رویه قیمت مواد اولیه اشاره کرد. به ‌هر حال شما می‌توانید با هزینه بسیار مناسبی صندلی آرتمن را خریداری کنید و شاهد متحول ‌شدن دکوراسیون محیط کاری خود باشید.

مزایا خرید صندلی آرتمن

صندلی‌های آرتمن دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. این صندلی‌ها با قابلیت‌هایی نظیر جک تنظیم ارتفاع چرخ‌های متعدد پشتی قابل تنظیم و… ساخته می‌شوند. طراحی آن‌ها نیز به‌گونه‌ای است که قابلیت هماهنگ شدن با انواع دکوراسیون را دارند. بنابراین اصول مدرنیته و مکانیزم‌های لازم در محصولات آرتمن لحاظ شده است. همچنین به دلیل تولید با متریال مرغوب می‌توان تا سال‌ها از آن‌ها در دکوراسیون فضای کاری خود استفاده کرد. از طرفی تنوع بسیار بالایی در خطوط تولید آرتمن وجود دارد و افراد با هر سلیقه‌ای می‌توانند از محصولات این برند استفاده کنند.

سفارش محصولات دیگر از این برند

الوند به عنوان نماینده فروش برندهای زیر، تمامی محصولات این برندها را به مشتریان گرامی عرضه می‌کند.

بنابراین اگر محصولی خاص از برندهای عرضه شده در فروشگاه الوند را در نظر دارید و آن را در وبسایت الوند مشاهده نمی‌کنید، می‌توانید سفارش خرید آن را از طریق تماس با الوند ثبت نمایید.

برای دریافت اطلاعات در خصوص سفارش محصول، با ما تماس بگیرید.
همه برند های الوند

محصولات کدام برندها در الوند عرضه می‌شوند؟

سوالات متداول
نمایندگی صندلی برند آرتمن و امکان خرید آسان چگونه است؟

شرکت الوند نمایندگی فروش محصولات صندلی آرتمن را به ‌صورت مستقیم در اختیار دارد و این محصولات را با تضمین کیفیت و سلامت به مشتریان محترم عرضه می‌کند. در واقع برای این‌که افراد بتوانند از خدمات فروش متعارف محصولات آرتمن بهره‌مند شوند بایستی به نمایندگی صندلی آرتمن مراجعه کنند. ضمن این‌که قیمت صندلی آرتمن نیز در محدوده متعادلی قرار دارد و افراد می‌توانند هر یک از محصولات آرتمن را با بهترین قیمت از نمایندگی خریداری کنند.

مزایای صندلی برند آرتمن چیست؟

1- جک تنظیم ارتفاع 

2- پشتی قابل تنظیم

3- قابلیت هماهنگ شدن با انواع دکوراسیون

4- تنوع بالا

برند آرتمن چه نوع محصولاتی دارد؟

انواع صندلی اداری و رسمی

1- کارشناسی

2- کارمندی

3- انتظار

مبلمان