با توجه به نوسانات قیمتی، برای استعلام دقیق قیمت محصولات لطفا با کارشناسان الوند تماس حاصل نمایید.

فهرست مطلب

هر آنچه که درباره پارتیشن شیشه‌ ای متحرک اداری بدانید

نصب پارتیشن شیشه‌ ای متحرک و پارتیشن اداری یکی از بهترین تصمیم‌هایی است که مدیران می‌توانند برای افزایش بهره‌وری در محیط کاری اتخاذ کنند. در این مقاله از گروه مبلمان الوند تصمیم گرفته‌ایم به مزایای چشمگیر پارتیشن شیشه‌ ای متحرک نگاهی داشته باشیم و از تأثیر به‌سزای آن در افزایش سوددهی سازمان بگوییم. با ما همراه باشید.

پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردی در فضای اداری دارد؟

پارتیشن شیشه‌ای یک نوع دیوار تقسیم‌کننده و پارتیشن اداری است که از شیشه به جای مواد دیگر ساخته شده است. این پارتیشن‌ها معمولاً از شیشه‌های ضدشکن و ایمن ساخته می‌شوند و به دلیل شفافیت و زیبایی خود، محیط را باز و روشن نگه می‌دارند. پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌توانند به صورت ثابت یا تعویض‌پذیر و قابل حمل باشند، که این امکان را فراهم می‌کند که فضای اداری به سرعت با توجه به نیازهای مختلف تنظیم شود.

کاربردهای پارتیشن شیشه‌ای در فضای اداری بسیار گسترده می‌باشند. این پارتیشن‌ها به عنوان جداکننده‌های محیطی در فضاهای باز، مانند اتاق‌های کنفرانس، دفاتر باز و حتی میزهای کاری، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پارتیشن‌ها امکان ایجاد فضاهای خصوصی برای جلسات مهم یا مکالمات خصوصی را فراهم می‌کنند، در عین حفظ احساس اتاق باز و افتتاحیه در فضاهای کاری. همچنین، از طریق ایجاد تفکیک بصری در فضاهای بزرگتر، به بهبود سازماندهی و استفاده بهینه از فضاها کمک می‌کنند. به دلیل طراحی شفاف و زیبایشان، پارتیشن‌های شیشه‌ای به دکوراسیون مدرن و باز هماهنگی زیبایی با سایر عناصر فضا کمک می‌کنند.

ویژگی‌های پارتیشن شیشه‌ ای متحرک

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک

این روزها پارتیشن‌های شیشه‌ای بسیار محبوب شده‌اند. همان‌طور که می‌دانید، پارتیشن‌بندی فضای اداری به کارمندان اجازه می‌دهد تا بتوانند در سکوت و فضای شخصی، به فعالیت بپردازند. اما کارشناسان پی بردند که هنگام استفاده از پارتیشن‌هایی که جنس شفاف ندارند، ممکن است اتلاف وقت کارمندان بالا برود، چراکه خود را تحت نظارت احساس نمی‌کنند. پارتیشن شیشه‌ ای متحرک اداری یکی از ابداعات شگفت‌انگیز زمان ما است.

این نوع از پارتیشن اداری از جنس شفاف شیشه تولید شده و به مدیران اجازه می‌دهد که بر روی کارمندان نظارت داشته باشند. پارتیشن‌های شیشه‌ای نور طبیعی خورشید را در اداره حفظ می‌کنند و در نتیجه، مصرف برق شرکت را کاهش می‌دهند. نوع پارتیشن شیشه‌ ای متحرک و ریلی، به مدیران اجازه می‌دهند تا هر زمان که خواستند بتوانند دکوراسیون غالب بر محیط را تغییر دهند.

مطلب مرتبط  3 ایده در طراحی فضای اداری باز

اهمیت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک در فضای اداری

از بهترین ویژگی‌های پارتیشن شیشه‌ ای متحرک می‌توانیم به قابلیت حرکت آن‌ها اشاره کنیم. پارتیشن‌های شیشه‌ ای متحرک ارزان هستند و در مدل‌های شفاف و کدر عرضه می‌شوند تا برای انواع سلیقه‌ها جوابگو باشند. پارتیشن شیشه‌ ای متحرک می‌توانند به عنوان در و دیوار متحرک در محیط اداری نقش‌آفرینی کنند و از این جهت، بهترین انتخاب برای سازمان‌ها و استارت‌آپ‌هایی به شمار می‌روند که قصد دارند از دکوراسیون مدرن در معماری فضای اداری استفاده کنند. پارتیشن شیشه‌ ای متحرک در ایجاد پویایی و حس همکاری در محیط اداری نیز نقش به سزایی ایفا می‌کند و علاوه بر تأمین فضای شخصی برای کارمندان، آن‌ها را مجاب می‌کند تا به خوبی بر روی فعالیت‌های خود تمرکز کنند.

انواع پارتیشن شیشه ای متحرک اداری

پارتیشن‌های شیشه‌ای متحرک اداری، با قابلیت حرکت و تغییر شکل، امکان تنظیم فضاهای اداری بر اساس نیازهای مختلف را فراهم می‌کنند. این پارتیشن‌ها با استفاده از شیشه به جای دیوارهای سنتی، انعطاف بیشتری در طراحی فضا و ایجاد حس شفافیت ارائه می‌دهند. در زیر، نمونه‌هایی از انواع پارتیشن شیشه‌ای متحرک اداری آورده شده است:

پارتیشن شیشه‌ای ریلی:

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک ریلی

این نوع پارتیشن‌ها روی ریل حرکت می‌کنند و می‌توانند به دلخواه به یک سمت یا هر دو سمت باز و بسته شوند. این پارتیشن‌ها می‌توانند به سرعت فضاها را تغییر دهند و برای جداکردن یا ادغام فضاها در لحظات مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

پارتیشن شیشه‌ای ریلی، یک ابزار مدرن و کارآمد در طراحی فضاهای اداری است که از ریل یا راهنماها برای حرکت به سمت‌های مختلف استفاده می‌کند. این نوع پارتیشن با حرکت از یک سمت به سمت دیگر، به سرعت فضاها را جدا یا ادغام می‌کند. یکی از ویژگی‌های برجسته این پارتیشن‌ها، انعطاف بالا در تنظیم فضاها و تغییرات سریع در نیازهای کاری است. شفافیت شیشه در این پارتیشن‌ها، حس آزادی و اتاق باز را حفظ می‌کند و در عین حال، امکان ایجاد حریم خصوصی و جداسازی از فضاهای دیگر را ممکن می‌سازد.

مطلب مرتبط  آشنایی با انواع سبک مبلمان اداری

پارتیشن شیشه‌ای ریلی به دلیل ساختار متحرک خود، به راحتی اجازه تغییر شکل فضا را در دست کاربران قرار می‌دهد. این ابزار در جلسات کنفرانس، فضاهای کار گروهی یا حتی در فضاهای باز، به عنوان یک ابزار چندمنظوره مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به طراحی شیشه‌ای آن، پارتیشن شیشه‌ای ریلی به محیط کاری یک دید شفاف و مدرن می‌بخشد و در عین حال انعطاف و کارایی لازم را در مدیریت فضاها به ارمغان می‌آورد.

پارتیشن شیشه‌ای تاشو:

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک تاشو

پارتیشن‌های تاشو از لحاظ مکانیسم حرکت به صورت تاشو یا پیچشی عمل می‌کنند. زمانی که نیاز به ادغام یا جداکردن فضاهاست، این پارتیشن‌ها به سرعت از طریق تاشو یا چرخش به شکل مورد نظر تغییر می‌یابند.

پارتیشن شیشه‌ای تاشو یک ابزار فوق‌العاده در طراحی فضاهای اداری است که با مکانیزم تاشو حرکت می‌کند و به کاربران امکان ایجاد یا جداسازی فضاها را می‌دهد. این پارتیشن‌ها با داشتن یک سیستم قوی و مقاوم در حالت تاشو، به سرعت و به راحتی می‌توانند فضاها را باز یا بسته کنند. برخی از مدل‌های پارتیشن شیشه‌ای تاشو حتی از مکانیزم اتوماتیک برای باز و بسته شدن بهره می‌برند که علاوه بر افزایش کارایی، به طراحی مدرن فضاهای اداری هم می‌پوشد.

پارتیشن شیشه‌ای تاشو به دلیل شفافیت و زیبایی شیشه، حس آزادی و فضاهای باز را در ادارهای مدرن حفظ می‌کند. همچنین، این پارتیشن‌ها می‌توانند به عنوان یک ابزار کاربردی برای مدیریت فضاها و تنظیم دقیق آنها در جوانب مختلف فعالیت‌های اداری مورد استفاده قرار گیرند. از جمله کاربردهای این نوع پارتیشن می‌توان به جداسازی ایستگاه‌های کاری، ایجاد اتاق جلسات، یا تنظیم فضاهای متنوع در مراکز کاری اشاره کرد.

پارتیشن شیشه‌ای افقی:

این نوع پارتیشن‌ها از بالا به پایین یا از پایین به بالا حرکت می‌کنند. این حرکت عموماً از طریق مکانیسم ریلی یا تنظیمات اتوماتیک انجام می‌شود. این پارتیشن‌ها می‌توانند به راحتی فضاها را تقسیم یا ادغام کنند.

مطلب مرتبط  پیش‌بینی رنگ سال 2024

پارتیشن شیشه‌ای گردان:

پارتیشن‌های گردان دارای مکانیسم چرخشی هستند که به آنها اجازه می‌دهد به یکی از جهات یا گردان در محور خود حرکت کنند. این نوع پارتیشن‌ها اغلب در محیط‌هایی با فضاهای متغیر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره:

این نوع پارتیشن‌ها دو لایه شیشه‌ای دارند که می‌توانند به صورت مستقل حرکت کنند. این امکان به کاربران این اختیار را می‌دهد که شفافیت فضا را تنظیم کنند و در عین حال حس خصوصیت را حفظ کنند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای متحرک اداری به عنوان یک ابزار انعطاف‌پذیر در طراحی فضاهای اداری، انجام وظایف مختلف از جمله ایجاد حفظ حریم خصوصی، تنظیم فضاها و افزایش انعطاف‌پذیری در محیط کاری را برعهده دارند.

خرید پارتیشن شیشه‌ ای متحرک

خرید و نصب پارتیشن شیشه‌ ای

تا به اینجای کار از مزیت‌های استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای متحرک در محیط اداری گفتیم و حالا زمانش است که به چگونگی خرید آن بپردازیم. هنگام خرید پارتیشن شیشه‌ ای متحرک شما باید به چند نکته اساسی توجه کنید و یکی از آن‌ها، پیدا کردن یک فروشگاه قابل‌اعتماد در حوزه مبلمان اداری است.

گروه مبلمان الوند مفتخر است که با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و عرضه‌ی مبلمان اداری، امروزه باکیفیت‌ترین پارتیشن‌های شیشه‌ ای متحرک را برای فراهم کرده است. با این حال اگر هر سوال و یا ابهامی درباره چگونگی خرید از گروه مبلمان الوند دارید، می‌توانید در 24 ساعت روز با مشاوران رایگان ما به شماره‌ی 02126206067 تماس بگیرید.

سوالات متداول

پارتیشن‌های شیشه‌ای متحرک چه قیمتی دارن؟

قیمت پارتیشن شیشه‌ ای متحرک به فاکتورهای زیادی از جمله اندازه پارتیشن، نصب آن و جنس ریل آن بستگی دارد، اما به طور کلی می‌توانیم محدوده‌ی 1 میلیون تا 15 میلیون تومانی را برای این نوع از پارتیشن در نظر داشته باشیم.

پارتیشن‌های شیشه‌ای از نوع متحرک از کجا بخرم؟

خرید پارتیشن اداری در انواع مدل‌ها و قیمت‌ها، از طریق سایت گروه مبلمان اداری الوند برای شما ممکن شده است.

مجله الوند

اگر علاقمند به مطالعه مطالب بیشتر هستید، از طریق لینک زیر وارد مجله الوند شوید. در مجله الوند، مطالب متنوعی درباره مبلمان اداری منتشر می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *